Metronet
Úvod | Služby | Produkty | Nabídka PC | Kontakt

Služby

Naše firma se zabývá následujícím výčtem služeb. Máte-li o naše služby zájem můžete nás kontaktovat pomocí kontaktů uvedených na této stránce.

Návrh a realize IT řešení
Správa sítí
Stavba,instalace a konfigurace serverů, routerů
Tvorba software na zakázku
Tvorba webových stránek a firemních prezentací

Návrh a realizace IT řešení

Naše firma nabizí poradenství v oblasti IT co se týče návrhu vybavení IT technologií pro kanceláře,učebny atd. Nabizíme návrh topologie sítě, návrh a nákup(včetně instalace a konfigurace) softwarového a hardwarového vybavení, realizaci tiskových a souborových serverů, připojení zařízení do domény či její vytvoření, vzdálenou správu a to vše podle potřeb a možností zákazníka.

Správa sítí

Pro malé a středně velké firmy poskytujeme správu sítí. To zahrnuje:

Stavba,instalace a konfigurace serverů, routerů

Nabízíme také realizaci serverů(routerů) včetně nákupu HW, instalaci OS (GNU/Linuxu), instalaci požadovaných služeb a jejich konfiguraci. Službami mohou být:

Tvorba software na zakázku

Poskytujeme tvorbu software přímo pro potřeby zákazníků. Vytváříme:

Všechny aplikace samozřejmě mohou ukládat a načítat data z databáze (např MYSQL), komunikovat po síti (TCP či UDP protokol), tisknout atd.Vše podle konkretních požadavků.

Tvorba webových stránek a firemních prezentací

Naše firma se také věnuje tvorbě webových stránek. Námi vytvořené stránky jdou cestou validních webů standardu XHTML. Jsou maximálně tvořené dle vaších představ a požadavků.

© LIXIS s.r.o. 2007-2010 <tomas@lixis.cz> Gastro zařízení , Tarotové karty , Motocykly